There's a real popular place in my hometown that sells it for 4 bucks. I think they've kept the same price for years even though everything else is getting expensive. The quality has always been consistent too. Mad respect to the people running that stall
Anyways this is how it looks like.
*I know it probably doesn't look too appealing to some of you but it trust me it is heavennnnn when you eat it lol
» Click to show Spoiler - click again to hide... «
This post has been edited by gunnerah: Jan 12 2023, 06:56 AM
Jan 12 2023, 06:31 AM, updated 3y ago


Quote

0.0306sec
0.88
5 queries
GZIP Disabled