QUOTE(KLboy92 @ Apr 29 2016, 03:52 AM)
slow and expensive
truly the only thing worth it is the root beer and waffle which really tastes different, and thats a total sugar rush mang... at the end of the day, buy 1 A&W root beer 1.5L and 1 tub vanilla ice cream, eat at home, cheaper
Same like me... truly the only thing worth it is the root beer and waffle which really tastes different, and thats a total sugar rush mang... at the end of the day, buy 1 A&W root beer 1.5L and 1 tub vanilla ice cream, eat at home, cheaper
Root beer with ice cream and waffle
Gooding liao
Apr 29 2016, 07:39 AM

Quote
0.0103sec
0.24
6 queries
GZIP Disabled