Welcome Guest ( Log In | Register )

Outline · [ Standard ] · Linear+

> I tried the Original Penang Kayu Nasi Kandar

views
     
SUSSoft Rice King
post May 27 2015, 10:59 AM

Getting Started
**
Junior Member
69 posts

Joined: Apr 2015
1 jiken + 1 egg + rice = RM10.40..? wahh..rich fag pipu..

i go econ rice stall 1 jiken RM2.80 and 1 egg RM.80 + rice RM.80...only RM4.40.. lol...save RM6 go makan kepsi...

Bump Topic Add ReplyOptions New Topic
 

Change to:
| Lo-Fi Version
0.0134sec    0.61    7 queries    GZIP Disabled
Time is now: 16th December 2025 - 11:47 AM