QUOTE(fox_shinoda @ Sep 30 2012, 12:17 PM)
I thought Milo is expensive nowadays. I always buy at least 4 of this 1 liter Milo every week from Jusco, and it cost Rm5.50. can get about 3 glass out of 1 liter. It taste better than the one bungkus at mamak

Richfag. Rm20/week for milo? 
I buy 400g milo(powder) less than rm10 can last almost 1month.
Its ok as long u satisfy your lust and stomach.
Sep 30 2012, 03:38 PM

Quote
0.1115sec
1.67
6 queries
GZIP Disabled